Fjolla Morina thotë se e ka qëndrimin e një biznesmene

Fjolla përveç këngëtare ka edhe linjën e saj të fustaneve.

Fjolla Morina pozon joshëse brenda një veture luksoze.

Këngëtarja shqiptare, Fjolla Morina, ka pozuar tejet joshëse në postimin e fundit.

E veshur me një fustan të shkurtër, këngëtarja ka provokuar me gjoksin ndërsa thotë se e ka qëndrimin e një femre biznesi.

Fjolla përveç këngëtare ka edhe linjën e saj të fustaneve.

“Asgjë tjetër veç një qëndrim i një gruaje biznesi 👸”, ka shkruar ajo pranë postimit të fotos./

Ardian H

Read Previous

Meshkuj, ky është gabimi më i madh në shtrat që bëni

Read Next

Në Fushë Kosovë nga fillimi i pandemisë 53 të shëruar dhe 46 raste aktive me coronavirus