Ështe kaq i vogël me moshë por me sukses të madhë në modeling (foto)

Ështe kaq i vogël me moshë por me sukses të madhë në modeling, e kemi fjalen për Roalmin, modelin 6 vjeçar nga Tirana qe sukseset dhe fama e tij nuk kanë të ndalur.

Po ti hedhesh një sy llogarisë së instagramit do shohim qe ky vogelush vertet është një talent ,pozat ,stilimi dhe bukuria e tij janë vertet mbresëlenëse .
Jo me kot Roalmi ndiqet nga nje numer i madh adhuruesish ne instagram ,qe ne çdo foto shfaq pasionin e tij akoma me te zjarrte./vizioni.info/

Totally outfit from @minikid.pl 💕

A post shared by Roalmi Bunaj (@roalmi_model) on

Mënyra se si Roalmi pozon para aparatit fotografik u ka bërë përshtypje dhe firmave të njohura botërore ku kanë kërkuar qe vogelushi të jetë imazh i veshjeve të tyre.

Ne sapo e njohem, edhe ju duhet ta njihni ndaj vizitoni profilin e ti te instagramint @roalmi_model për të parë me shum foto dhe informata rreth fenomenit Shqiptar.

A post shared by Roalmi Bunaj (@roalmi_model) on

T shirt from the best @royalkidzcollection thanks dear 🙌❤

A post shared by Roalmi Bunaj (@roalmi_model) on

No any of miracles that have discovered dont make beautiful world like you. This is my first thought that I think when I see you. Roalmi my heart you now think what is your birthday gift but we are thankful from God for the best gift that he hive to us, because this important and best gift is you! You dont know who gift have more reason in life because you are still little,but I can say that you are the precious treasure at our family . Today make 6 years that we accepted the most because gift from God, pass 6 years but you still are our little boy that we got for the first time in the arm. Years pass but we always will be your shade that will follow you in all steps that you will do and will give you the courage to go on and on. When I look at your eyes I think how lucky and blessed Im. Happy 6-th birthday my babe. We love you so much 💎 ❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️ Outfit from @babyessentially 🎈

A post shared by Roalmi Bunaj (@roalmi_model) on

Gazetari

Read Previous

Dy njerëzit më të pasur në planet jetojnë në një lagje

Read Next

Novosti: Thaçi me ndihmën e aleatëve të tij, po e izolon Vuçiqin dhe po e vë para aktit të kryer