Era Istrefi vazhdon të sjellë fotografi nga shtëpia e saj

Këngëtarja me famë ndërkombëtare, Era Istrefi vazhdon të qëndrojë e izoluar në shtëpinë e saj, për shkak të rregullave ndaj pandemisë coronavirus.

Ajo është mjaft aktive në rrjetet sociale, duke numëruar kështu 1.5 milion ndjekës, të cilët komentojnë jetën profesionale e private të këngëtares.

Së fundmi, ajo ka pozuar në fotografi të ndryshme të publikuara në Instagram, ku theksohet edhe ngjyra portokalli e flokëve të saj.

Imazhet e ndara kanë qenë atraktive, e disa prej tyre edhe provokuese, të cilat kanë marrë dhjetëra mijëra pëlqime dhe qindra komente.Lexo po ashtu:Era Istrefi vazhdon të sjellë imazhe ku duket me plot stil

“No Maybes” është projekti i saj i fundit në bashkëpunim me Ilkay Sencan dhe Arash. 

Ardian H

Read Previous

Masakra e Dubravës e harruar nga drejtësia

Read Next

Komuna që e mbylli zyrtarisht pandeminë, sonte shënoi dy raste të reja me COVID-19