Era Istrefi fshin fotografinë në të cilën e bëri simbolin e shqiponjës me duar

Gjatë ndeshjes Francë- Kroaci, në të cilën përfaqësuesja franceze rrëmbeu Kupën e Botës, ishte edhe Era Istrefi ajo e cila mori vëmendjen.

Ajo e bëri hapjen bashkë me Will Smith dhe Nicky Jam duke kënduar himnin e Boërorit ‘Rusia 2018’ dhe menjëherë pas përfundimit të ndeshjes ajo mori vëmendje sërish, shkruan lajmi.net

Këngëtarja kosovare me famë të madhe në botë pasi vendosi ta bëjë simbolin e shqiponjës me duar, dhe foton e hodhi në Insatgram, nuk u desht shumë që ta fshinte fotografinë të cilën lajmi.net ua sjell në vazhdim.

Arsyeja se përse këngëtarja kosovare e hoqi foton nga Instagrami nuk dihet.

Gazetari

Read Previous

Nuk Do Të Bëhet Kijameti Derisa Të Ndodhin Këto 11 Ngjarje- A E Ke Ditur ?

Read Next

VALLË, A KA ARDHUR KOHA, TË CILËN E KA PARALAJMËRUAR PEJGAMBERI SAVS?