Era Istrefi bënë shqiponjën midis Moskës

Këngëtarja nga Kosova, Era Istrefi ka postuar një foto në Instagram ku është shfaqur duke bërë shqiponjën dykrenare në stadiumin ku u zhvillua ndeshja finale e kampionatit botëror në fitboll, shkruan Vizioni.info.

Era ka performuar sot gjatë ditës para ndeshjes finale, me këngën e botërorit “Live It Up” së bashku me Uill Smith dhe Nicky Jam.

https://www.instagram.com/p/BlQsDAgjUi_/

Gazetari

Read Previous

Shejtani nuk i afrohet asaj shtëpie nese i lexon këto 2 ajete cdo ditë

Read Next

Pacolli thërret opozitën në dialog me udhëheqës Thaçin