“Era Istrefi” befason Robert Berishen, i futet live në emision…!

Në emisionin “Kojshia Show” në RTV21 këtë javë ishin të ftuar: “Robert Berisha” dhe Babuka, shkruan InfoKosova.

Ndër të tjerash moderatori Sadri Imeri si gjithmonë i kishte përgatitur Robert Berishës një befasi dhe atë duke ja ftuar “Era Istrefin” në emision LIVE.

Për të parë se kush është Era, shikojeni emisionin më poshtë:

https://youtu.be/8RWdnYBrry4

Gazetari

Read Previous

Nxënësit e dobët me rezultate më të mira se ata të suksesshmit në Test të Maturës

Read Next

Brazili e Zvicra ndajnë pikët