Enca merr vëmendje me videon duke bërë ‘twerk’

Ajo ditë më parë solli projektin e ri muzikor “Amor” në bashkëpunim me Mixey e Zaza dhe projekti i tyre u mirëprit nga publiku pasi ka kaluar shifrën e 500 mijë klikimeve për vetëm një kohë të shkurtër.

Fjala është për këngëtaren e njohur nga Shqipëria, Enca Haxhia, e cila po vazhdon të jetë njëra nga femrat më të komentuara të momentit.

Bukuroshja, që tashmë njihet për paraqitjet provokuese, së fundmi solli një video për fansat e saj duke bërë ‘twerk’.

Në anën tjetër, këngëtaren Haxhia së shpejti pritet të shohim në filmin e komedianit Ermal Mamaqi “I love Tropoja”, në një rol mjaft të veçantë. /Telegrafi/

0 Reviews

Write a Review

Besnik Mullaliu

Read Previous

Kundërshtohet projekti për tregun e ri në Prishtinë

Read Next

Mustafa në Kuvend: Kurti i ka thirrë ambasadorët, nuk e di a vijnë