Enca e zbulon veten, ajo shikon dhe video porno ja faktet

Dy video shumë interesante i ka publikuar në Instastory.
Në këto video Enca filmoi një veturë e cila kishte të vënë një tiketë ku shkruhej “Fake Taxi”,

Videot e saj siç duket u komentuan shumë nga ndjekësit të cilët i kanë shpjeguar asaj se në të vërtetë çka është një “Fake Taxi”.

Kjo gjë ka bërë që Enca të reagojë, duke thënë se ajo e di se për çka është fjala, duke lënë të kuptohet se edhe ajo shikon videoporno!

Gazetari

Read Previous

Thomas Strakosha po kalon te gjiganti evropian

Read Next

Uellsi – Spanja, formacionet zyrtare