Emocionuse: Moderatori i emocionon fortë qiftin me këtë Befasi..!

Emocionuse: Moderatori i emocionon fortë qiftin me këtë Befasi..!

Kete jave ne emisionin me te ndjekur ne vend,ishin mysafire Qifti i cili me dashurin,dhe martesen e tyre pa kushte u bene te njohur..!
Nder te tjerash Moderatori Sadri Imeri kishe pregatitur nje Befasi qe emocionoi ata.Per ta kuptuar se cfare ndiqeni emisionin me poshte..!

Gazetari

Read Previous

Prekëse: Dhëndri tenton të ngritet nga Karroca kur dëgjon këtë atmosferë në Kojshia Show..!

Read Next

Mihrije Braha ju sjell këtë dhuratë të jashzakonshme Ciftit..!