Emily Ratajkowski, ndryshon dhe çmend rrjetet sociale

Emily Ratajkowsky, super modelja tifoze e Juventus-it, ka ndryshuar look dhe ka çmendur ndjekësit e saj në Instagram.

Ajo ka befasuar ndjekësit duke u bërë bionde dhe e ka arsyetuar kështu vendimin e saj:

“Nuk i kam lyer kurrë në jetën time, por tani jam e lumtur që e kam bërë”.

“Sapo kam festuar ditëlindjen tim dhe jam entuziaste të nis një fazë të re, pas këtyre ditëve të vështirë për të gjithë, me një look që të jetë një ogur i mirë”.

“Për mua, bukuri duhet të jetë edhe  shprehëse dhe e gëzuar”.ImageEmily RatajkowskyFOTO GALERI

Ardian H

Read Previous

Qerim Shaqiri – njeriu i sfidave në Gjeneratën e Republikës

Read Next

Zidane, i destinuar për t’u bërë trajner i Francës


Warning: Unknown: write failed: No space left on device (28) in Unknown on line 0

Warning: Unknown: Failed to write session data (files). Please verify that the current setting of session.save_path is correct (/srv/users/serverpilot/tmp/vizioni) in Unknown on line 0