Elvana Gjata kalon ‘dhimbjen’ nga festivali në New York, performon ‘Me tana’

Elvana Gjata ka qenë kryefjala e mediave e rrjeteve sociale ditët e fundit.

Shumë u shprehën të pakënaqur që këngëtarja nuk mori çmimin e parë teksa u komentua shumë edhe fakti që juria e huaj e kishte votuar me pikët më të larta.

Menjëherë pas festivalit, Elvana u nis për në SHBA për të mbajtur koncert.

Këngëtarja e ka djegur skenën mbrëmjen e djeshme duke kënduar “Me tana”.

Në sy ra edhe veshja moderne dhe ekstravagante e këngëtares. Elvana dukej në super formë dhe bëri namin në koncertin e mbajtur në New York.

0 Reviews

Write a Review

Gazetari

Read Previous

Edi Rama shkruan një letër të kotë publike për t’u shfajësuar rreth minishengenit

Read Next

Genta performon “Shake it”, mahnit publikun në ceremoninë e ndarjes së çmimeve në Turqi

Social media & sharing icons powered by UltimatelySocial