Elvana Gjata e dëshmon edhe njëherë thjeshtësinë, shfaqet përkrah lopëve

Këngëtarja Elvana Gjata e ka dëshmuar edhe njëherë që është shumë e veçantë.
Edhe pse është një ndër artistet më të suksesshme, nuk e ka aspak problem të fotografohet me lopët dhe foton ta hedh në rrjete sociale, gjë të cilën shumica e artistëve hezitojnë ta bëjnë, shkruan lajmi.net

Ajo njihet edhe për dashurinë që ka për kafshët dhe tash e sa vite ka një mace.

Sa i përket projekteve muzikore, Elvana po vazhdon të jetë e para në të gjitha aspektet, qoftë për nga zëri ashtu edhe ana vizuele.

Kujtojmë se po punon poashut për filmin ‘Dy gisht mjaltë’ ku do të luajë me Ermal Mamaqin. Eksperiencë kjo e re për këgëtaren.

View this post on Instagram

Just me and my besties chillin

A post shared by Elvana Gjata (@elvanagjataaaa) on

Gazetari

Read Previous

Trump: Prodhuesit e OPEC-ut duhet të ulin çmimet e naftës

Read Next

Modelja e njohur zbulon bashkëpunimin mes Tunës dhe këtij këngëtari?