‘Elektrizohet’ atmosfera, Melinda ‘twerk’ në koncert

Melinda Ademi së fundmi ka performuar në Ferizaj.

Melinda Ademi njihet për performancat e ‘zjarrta’ që dhuron në organizime muzikore, ajo së fundmi ka mbajtur një koncert në qytetin Ferizaj, shkruan lajmi.net.

Në videot e ndara nga fansat e saj në rrjete sociale shohim këngëtaren teksa ka dhuruar tjetër performancë mahnitëse, me një fustan të shkurtër ajo ka ‘çmendur’ të pranishmit me lëvizjet trupore.

Ndryshe, sa i përket projekteve muzikore, para pak ditësh ajo kishte publikuar këngën e saj të fundit ‘Karma’ e cila tani numëron miliona klikime në Youtube. 

Gazetari

Read Previous

Shqipëria përfshihet nga stuhitë dhe moti i keq

Read Next

Kryetari i Graçanicës: Qytetarët serb do të vetorganizohen për të mbrojtur shtëpitë e tyre nga hajnat