Ekskluzive: Moderatori zbulon parat e Xhavit Halitit, nxehet keq Anton Quni…!

Moderatori Sadri Imeri shpesh herë fut në situata interesante mysafirët e tij, duke i vënë edhe në sprova të ndryshme.

Kësaj radhe mysafirit të tij, Anton Qunit, i ndodhë diçka interesante, kur moderatori i zbuloi një valixhe me para, për të cilat tha se janë të Xhavit Halitit.Shkruan /Vizioni.info/

Në këtë rast, Quni pati një reagim më të ashpër dhe më ndryshe, kur para tij u shfaqën parat. Për të parë reagimin e deputetit Quni, ndiqeni linkun:

Gazetari

Read Previous

Tronditet Anton Quni, i futen ushtarët e tij nē emision: Nuk jemi në listë të veteranëve…!

Read Next

E papritur, Sadri Imeri provokon gruan e Anton Qunit, shikoni reagimin e tij