Ekskluzive: Hashim Thaçi jep urdhër dhe ndërpren emisionin me FSK-në! Ja çfarë ndodh

Në emision mysafirë ishin pjesëtarët e FSK-së si dhe mbi 30 kadet të FSK-së.

Në një moment moderatorit i vije një mesazh nga Presidenca, ku thuhet se Hashim Thaçi jep urdhër të ndërpritet emisioni ndiqeni emisionin më poshtë nga min 50:00

Gazetari

Read Previous

Do të qeshni me lot, shikoni se si bëhet horë sulmuesi i Serbisë!

Read Next

Aksident në magjistralen Prishtinë-Mitrovicë, vdes një 18-vjeçar