Edita Tahiri nga Shqipëria i reagon Ramës pasi tha se do ta heq padinë ndaj Haradinajt

Edi Tahiri ka reaguar pas deklaratës së Edi Ramës sot në Prishtinë, se do ta heq padinë ndaj Ramush Haradinaj.

Përmes një postimi në Facebook, ajo ka thënë se shpreson që Rama është tërhequr edhe nga lojërat e rrezikshme të kufijve, përcjell Bota sot.

Postimi i saj i plotë në Facebook:

Edi Rama paska terhequr padine ndaj Ramush Haradinajt, shpresoj se eshte terhequr edhe nga lojerat e rrezikshme te kufijve…

Ardian H

Read Previous

Burri i Albulena Haxhiut vjen me reagimin e fundit, ‘godet’ Thaçin dhe Hotin

Read Next

SHBA, rezultate pozitive për një vaksinë eksperimentale kundër COVID-19