Edhe Shkurte Gashi realizon foto të nxehta

Emri i Shkurte Gashit nuk është një emër i panjohur për skenën tonë

Këngëtarja është e njohur për këngët e saj popullore, por edhe si njëra prej këngëtarëve me të kërkuara për të kënduar në dasma të çifteve të reja.

E pas kalimit të sezonës, Shkurte Gashi ka vendosur që të vije pak me ndryshe për fansat e saj.

Ajo ka realizuar një fotosesion tepër të nxehtë ku është e rregulluar dhe ka të veshur një veshje ngjyrë të gjelbër.

Ende nuk dihet se a janë realizuar këto fotografi nga ndonjë skenë të xhirimit të videoklipit, apo këngëtarja ka vendosur që para se të vije me ndonjë këngë të re të bëj foto sesione të tilla. /GazetaExpress/

Gazetari

Read Previous

Albëria shfaqet me të bijat në krevat, sa seksi duken

Read Next

Specialja fton si të dyshuar krerët e UÇK’së