Edhe një shqiptar tjetër shënon gol në Botëror, Zvicra 1-0 Kosta Rika

Blerim Xhemaili, shqiptari tjetër ka shënuar gol në Kampionatin Botëror. E me këtë gol, Zvicra ëshët 1-0 Costa Rica, shkruan Gazeta Observer.

Golin e parë në këtë ndeshje Xhemaili e shenoi në minutën e 31-të.

Gazetari

Read Previous

Ja si të mbroheni nga rrufetë dhe stuhitë

Read Next

Tifozët e Zvicrës bëjnë ‘shqiponjën’ për futbollistët shqiptarë, tërbohen serbët