Edhe në Paris, Enca shfaqet rrugëve duke bërë lëvizje provokuese

Këngëtarja nga Shqipëria, Enca Haxhia pas publikimit të këngës së re “Kujt po i han” me Don Phenom ka zgjedhur disa ditë pushimi në Paris.
Ajo atje ka shkuar bashkë me motrën e saj, Uindin e cila po ashtu do të festojë ditëlindjen e 23-të, shkruan lajmi.net

Ndonëse njihet si një vajzë e llastuar, Haxhia edhe në ‘Qytetin e Dashurisë’ bën veprime të pahijshme dhe mjaft provokuese në mes të rrugëve.

Në videon e publikuar në Instagram, Enca dhe Uindi shfaqen në rrugët e Parisit të cilat duken tejet të lumtura.

“Ne habitatin tim natyral 😂😩”, shkruan ajo në videon e postuar.

Enca nesër do të festojë ditëlindjen, përgatitjet e të cilës i ka filluar muaj më parë.

View this post on Instagram

Ne habitatin tim natyral 😂😩

A post shared by ENCA (@enca) on

Gazetari

Read Previous

E la për një tjetër, shikoni se si i hakmerret burri

Read Next

Dimri erdhi! Lëvizje të mëdha priten tek Barcelona