E tmerrshme: Kjo grua fle çdo natë me gjarprin e saj

Deri sa shumë njerëz kanë pranë shtratit të tyre qenin apo macen, kjo grua ka zgjedhur gjarprin e saj.

Çdo natë kjo grua flinte me gjarprin e saj, kjo deri sa një ditë ajo vërejti që gjarpri i saj po bëhej më i shqetësuar se zakonisht, transmeton lajmi.net.

Kështu ajo vendosi ta dërgojë tek veterinari, e sidomos pasi që një kohë refuzonte ushqimin.

Ajo çfarë i tha veterinari e la atë të shokuar. Doli që gjarpri i saj ishte duke agjëruar që ta përgatitej veten për ta ngrënë vajzën.

Shqetësimi i saj për gjarprin i shpëtoi jetën. /Lajmi.net/

Fitore H

Read Previous

Ajo është 90-vjeçe dhe konsiderohet si lojtarja më e vjetër e video-lojërave në botë

Read Next

Shpëtim Selmani fiton çmimin e BE-së për Letërsi