E krahasuan me Kim Kardashian, reagon ashpër Flaka Krelani

Këngëtarja e njohur nga Gjakova, Flaka Krelani ka qenë e ftuara e radhës në emisionin ‘Mirage’ që është prodhim i lajmi net.
Ajo ka folur rreth karrierës së bujshme muzikore, projektet, veprimtarinë e po ashtu edhe për këngët e reja, shkruan lajmi net.

Flaka kohëve të fundit ka tërhequr vëmendje edhe me linjat trupore për të cilat komentohet vazhdimisht nga publiku.

Shpesh fansat e kanë krahasuar me yllin 37 vjeçar, modelen Kim Kardashian ku për këtë artistja ndihet e ofenduar.

Se çfarë thotë për të dhe si e komenton këtë pjesë e mësoni në intervistën e mëposhtme.

Gazetari

Read Previous

Menduh Thaçi tregon arsyet e dështimit të Referendumit në Maqedoni

Read Next

Baby G ‘çmend’ fansat me foton sipër makinës, kështu argëtohet ajo