E konfirmon Meda, flet për rrahjen me Sinan Hoxhën

Këtë javë n’Kosovë Show, ishte i ftuar këngëtari Meda dhe këngëtarja Vjollca Haxhiu.

Meda, tani pritet që ti lansoj edhe 7 këngë të reja të cilat tashmë janë gati, shkruan Gazeta NewBorn.

I pyetur për xhelozinë në mes të artistëve, Meda u shpreh se nuk xhelozon në asnjë koleg apo kolege, ndërsa thoë se nuk e di kush nga kolegët mund ta xhelozoj atë, transmeton Gazeta NewBorn.

Meda është pyetur se a është rrahur me dikë fizikisht. Ai ka pranuar dhe ka thënë se është rrahur me Sinan Hoxhën si dhe Sinan Vllasalin, por kjo ishte vetëm një shaka

Gazetari

Read Previous

Nuk është normal! Linda Morina e publikon edhe këtë foto

Read Next

Nxehet situata, aktorët e famshëm shqiptar e lënë emisionin në gjysmë…