E kolmja Ashley Graham tregon format për Bazaar

Ashley Graham ka treguar trupin e saj pas lindjen derisa ka folur për paragjykimet racore në një intervistë për Haper’s Bazaar

Ashley Graham ka treguar pikëpamjet e saj pas lindjes derisa ka folur në numrin e “Voices of Hope” të revistës Harper Bazaar që do të lansohet këtë muaj.

Modelja (32) ka qenë e veshur me një veshje të Proenza Schouler derisa fotografohet pa komplekse para kamerës, pavarësisht peshës së saj.

Edhe në ballinën e revistës është Ashley për këtë muaj derisa përpos jetës së saj ajo ka dhënë edhe mesazhe të fuqishme për diskriminimin racorë dhe pandeminë globale. /GazetaExpress/

Ardian H

Read Previous

Gol në ndeshjen Manchester United – Sheffield

Read Next

DASH’i publikon raportin për terrorizmin në botë