E dashura e Pogbës tenton të zhoglojë me letër higjienike… e ‘qorron’ djalin e saj!

Ashtu si e gjithë bota, edhe Paul Pogba bashkë me familjen e tij, po mundohet t’i kalojë disi këto ditë karantine, kur bota është pushtuar nga koronavirusi.

Ai ka postuar një video në rrjetet sociale, bashkë me bashkëshorten dhe djalin e tij.

Teksa tentonin të luanin me letër higjienike, pa dashje, Maria Salaues e gositi djalin e saj.

“E dashur çfarë bëre kështu?”, dëgjohet duke i thënë Pogba derisa s’mund të ndalet së qeshuri. /Gazeta Express/

Fitore H

Read Previous

Italia, Spanja dhe SHBA’ja, vatrat kryesore të epidemisë së koronavirusit

Read Next

Samiti i G20 jep 5 trilionë dollarë për të shpëtuar ekonominë botërore