Dyshohet për një vetëvrasje në Vushtrri, policia jep detaje

Në fshatin Prilluzhë të Vushtrrisë, një person është gjetur pa shenja jetë. I njëjti sipas raportit të Policisë së Kosovës dyshohet të ketë bërë vetëvrasje.

“Vdekjen e ka konstatuar ekipi mjekësor në vendin e ngjarjes, ndërsa është gjetur dhe konfiskuar një armë e shkurtë me karikator, 30-fishekë dhe një gëzhojë. Nuk raportohet për të arrestuar, me vendim të prokurorit trupi i pa jetë dërgohet për obduksion në IML.”, thuhet në raportin e PK-së.

Fitore H

Read Previous

I mituri godet fëmijën 10 vjeçar me motoçikletë, në Prizren

Read Next

A do të hapet sot Pishina e Gërmisë?