DY BASKETBOLLISTË TË LAKERS DALIN POZITIV NË TESTIN E KORONAVIRUSIT

Më 11 mars, komisioneri i NBA-së Adam Silver pezulloi sezonin 2019/20 pasi Rudy Gobert dhe Donovan Mitchell testuan pozitivë për koronavirus.

Ndërsa Christian Wood më vonë testoi pozitiv, pati shqetësime të mëdha pasi Kevin Durant dhe tre shokët e tij të Brooklyn Nets gjithashtu u prekën nga Covid-19, me shume ne Insporti.com

Ardiana K

Read Previous

REAGON ISA MUSTAFA – PUBLIKON LETRËN QË IA DËRGOI ALBIN KURTIT TË HËNËN

Read Next

KORONAVIRUSI: HAPI LOKALIN NË PRIZREN – ARRESOHET NGA POLICIA