Dua Lipa zbulon një skenë nga klipi i ri

Dua Lipa ka kohë që ka paraalajmëruar një projekt të ri.
Pritjes së fansave të saj po u vije fundi, ngase këngëtarja ka njoftuar se brenda gjashtë ditësh lansohet kënga e re, shkruan lajmi.net.

Kënga mban titullin “Electricity”, Dua e sjell në duet me Mark Ronson, kurse bashkëpunoi me producentin Diplo.

Në një fotografi të postuar në llogarinë e saj në Instagram, Dua Lipa zbulon një skenë nga klipi, ku siç duket do ta shohim si bjondinë.

Kurse, Mark Ronson ka shkruar “Kjo këngë është shumë speciale. Ju premtoj”.

Gazetari

Read Previous

Agim Bahtiri dhe Albin Kurti vazhdojnë ta “trashin” miqësinë e “çuditshme”

Read Next

‘Sfida’ e linjave perfekte! Kjo është gjendja e Kim Kardashian pas palestrës