Dua Lipa në Finlandë pritet me flamurin e Kosoves dhe atë të Shqipërisë

Edhe Dua Lipën në koncertet e saj e përshëndesin me flamujt shqiptarë.

Në koncertin e fundit në Finlandë, Dua Lipa ka mbledhur numër të madh të shikuesve, e mes tyre ka, transmeton Gazeta NewBorn.
pasur edhe të tillë që kanë sjellë me vete flamujt e Shqipërisë dhe Kosovës.

Gazetari

Read Previous

Ops: Një kosovare futet live në Facebook me skena hot, e zë burri papritmas dhe ja çka i bën

Read Next

Arkeologët thirrje qeverisë shqiptare të mbroni trashëgiminë e lashtë nënujore