Do të qeshni me lot, shikoni se si bëhet horë sulmuesi i Serbisë!

Ka përfunduar ndeshja mes Rumanisë dhe Serbisë.Rumania dhe Serbia kanë luajtur baras 0-0, në ndeshjen e zhvilluar në kuadër të Ligës së Kombeve.

Fytyra tragjike e këtij dueli ishte sulmuesi i Serbisë, Dusan Tadic, i cili humbi penalltinë në fundin e pjesës së parë.
Serbia fitoi penalltinë në minutën e 44-të të takimit, por Tadic ka bërë një nga goditjet më qesharake nga pika e bardhë.

Serbia ishte me një lojtar më shumë për 45 minuta, por u ndal nga Rumania me rezultatin 0-0.Ja penalltia qesharake e Tadic:

Gazetari

Read Previous

Një polic në pranga për falsifikim me pasaporta biometrike

Read Next

Ekskluzive: Hashim Thaçi jep urdhër dhe ndërpren emisionin me FSK-në! Ja çfarë ndodh