DITËLINDJE NË KARANTINË, PAMJE NGA FESTA PËR 27 VJETORIN E XHENSILËS

Këngëtarja Xhensila Myrtezaj, sot ka mbushur plot 27 vite jetë.

E martuar dhe nënë e një vajze, ajo po shijon çdo moment të jetës, madje edhe në karantinë.

Ka javë që ajo, bashkëshorti i saj Besi dhe vajza e tyre Ajka, po qëndojnë të izoluar shkak i pandemisë.

Andaj edhe festa e ditëlindjes së 27-të i është organizuar pikërisht në ambientet e shtëpisë.

Ishte Xhensila ajo e cila me ndjekësit ndau disa imazhe nga mëngjesi i sotëm i tyre.

Festa ka nisur qysh në mëngjes duke mos munguar befasia e këndshme.

Fitore H

Read Previous

Gjakovë, 4 raste të reja në Shtëpinë e Sigurt si pasojë e dhunës

Read Next

Është mërzitur për bashkëshorten, ku e zuri koronavirusi Sabri Fejzullahun?