Digjet një shtëpi në Vinarc të Mitrovicës

Policia njofton se një banor i fshatit Vinarc i Poshtëm të komunës së Mitrovicës ka njoftuar se në rrethana të panjohura, shtëpia e tij është përfshirë nga zjarri.

Njësitë relevante kanë dal në vend të ngjarjes dhe nga ana e zjarrfikësve zjarri është shuar. Përveç dëmeve materiale nuk ka të lënduar.

Gazetari

Read Previous

Daçiq: Vizita e Vuçiqit në Kosovë, fitore diplomatike e Serbisë

Read Next

Policia: Vuçiq ka lëshuar Kosovën, s’ka pasur të shtëna armësh në Drenicë