Digjet një shtëpi në Hoqë të Madhe

Një femër ka raportuar se një pjesë e shtëpisë së saj është përfshirë nga zjarri.

Rasti ka ndodhur në fshatin Hoqë e Madhe të Rahovecit. Në vendin e ngjarjes kanë dal njësitë policore si dhe ekipi i zjarrfikësve të cilët e kanë lokalizuar zjarrin.

Përveç dëmeve materiale nuk ka pasur persona të lënduar.

0 Reviews

Write a Review

Roland Mullaavda

Read Previous

Meda me këngë për Ibrahim Rugovën, publikon një pjesë të saj

Read Next

Rita Ora flet për jetën personale, ky është mashkulli ideal për të