Demi Rose përshëndet fansat me foto të nxehta nga Meksika

Demi Rose është një modele që nuk resht së provokuari.

Në orët e vona të mbrëmjes Demi ka postuar në rrjetin social Instagram disa foto që me siguri kanë lënë shumicën e fansave pa gjumë.

Bukuroshja britanike ka postuar disa foto provokuese teksa shfaqet duke shijuar diellin e nxehtë të Meksikës.

Modelja me forma të kolme vazhdimisht poston foto të nxehta, shpesh herë edhe nudo, duke marrë komente dhe zemra nga adhuruesit e saj.

Gazetari

Read Previous

Arrestohet prishtinasi, ia mori fëmijën ish-gruas

Read Next

Australia ndan 76 milionë dollarë për fondin emergjent pas zjarreve shkatërruese