Demi Rose jeton në bikini, pozon në qoshe të vaskës

Demi Rose duket shumë seksi ndërsa pozon për një fotosesion në bikini në Detin e Vdekur.

Modelja magjepsëse, 24 vjeç, nuk i la asgjë imagjinatës në bikini metalike ku në plan të parë kishte vënë gjoksin e saj.

Ajo ka qenë duke ekspozuar pamjet e formave fizike vërtet mbresëlënëse gjatë udhëtimeve të saj të vazhdueshme drejt Egjiptit dhe Tajlandës.

Në rrjetin social Instagram, modelja në shumicën e kohës pozon me të brendshme dhe bikini, duke shpërfaqur se viti i shkon nëpër pushime.

Gazetari

Read Previous

Edita Tahiri ‘godet’ Edi Ramën: Mini-Shengeni krijon Serbinë e Madhe, të gjithë po e shohin përveç teje!

Read Next

I ftohti, këshilla për fëmijët dhe foshnjat


Warning: Unknown: write failed: No space left on device (28) in Unknown on line 0

Warning: Unknown: Failed to write session data (files). Please verify that the current setting of session.save_path is correct (/srv/users/serverpilot/tmp/vizioni) in Unknown on line 0