Demi Lovato uron ditëlindjen e të dashurit me një fotografi intime

Aktori amerikan Max Ehrich ka marr një urim special nga e dashura e tij.

Demi Lovato dhe Max Ehrich kishin mbajtur të fshehtë dashurinë për disa muaj, derisa këngëtarja gjatë një video ‘live’ kishte zbuluar rastësisht lidhjen, shkruan lajmi.net.

Ajo u kyq të mërkurën në Instagram për të ndarë një urim për aktorin amerikan i cili ka mbushur 29 vite jetë.

Në postimin plot dashuri, Demi atribuoj të dashurin që ka bërë atë  të ndihet ndjehet e dashur dhe e pranuar pa kushte, në një mënyrë që nuk është ndjerë kurrë më parë.

“Bebe, kam kaluar një kohë të mirë me ju, kam kaq shumë gjëra për të thënë për ju, por du të jem pran teje këtë ditë dhe pp filloj shpejtë. Ditët e mia i kaloj me ty.. Ndihem pa kushte e dashur dhe e pranuar nga ju në një mënyrë që nuk e kam ndjerë kurrë më parë ”, ka shkruar Demi, e cila është duke u karantinuar me Max në shtëpinë e saj në Los Angeles.

“Unë nuk mund ta sqaroj atë as ty. Ti je i papërshkrueshëm, o burrë i bukur. Brenda dhe jashtë jeni të mrekullueshëm”.

Fitore H

Read Previous

“Jetimat e Ballkanit” në bashkëfinancim me Komunën e Suharekës ndërtojnë 30 shtëpi

Read Next

Imazhet satelitore ‘tregojnë strukturat e Kinës’ në kufirin e Indisë