Del videoja! Ja çka bën në prapaskenë prezantuesja e motit

Paraqitjet në ekran të prezatueseve të motit janë diskutuar shumë dhe akoma vazhdon të flitet se sa seksi duken.
Disa madje i kemi dëgjuar duke i kritikuar ato se si po shfaqen në ekranet televizive, sikur ‘kukulla’ dhe po reklamohen më shumë se që po i tregojnë parashikimet e motit, shkruan lajmi.net

Një prezantuese moti e Tv Klan ka habitur të gjithë, pasi një video e saj nga prapaskenat u publikua në rrjete.

Në videon në fjalë ajo shihet duke bërë lëvizje të ‘çmendura’ në momentin kur ndërprehet transmetimi…

https://video.gjirafa.com/lajminet?video=prezantuesja-e-motit-prapaskenat

Gazetari

Read Previous

Të futesh në histori për një dështim epik!

Read Next

Yoga me bikini në vendin më të ftohtë në botë (Foto)