Dalin pamjet e kryebashkiakut duke pirë drogë

Një Kryetar Bashkie është filmuar duke pirë kokainë. Fotot janë publikuar sot ekskluzivisht në emisionin e Enkel Demit “Abc-ja e Mëngjesit”.

Fotot janë vënë në dispozicion nga gazetari investigativ Artan Hoxha. Pritet që në orët në vijim, gazetari  të publikojë edhe videon, ndërsa më poshtë janë fotot ku shihet momenti kur kryebashkiaku është duke pirë kokainë. /abcnews.al

0 Reviews

Write a Review

Gazetari

Read Previous

Pamje ekskluzive: Britma, sharje, ofendime – Avni Llumnica i “Syrit të popullit”

Read Next

Nuk shijuan kurrë muajin e mjaltit: Adonisi dhe Teuta kanë një zgjidhje tjetër