Dafina ndryshon pamjen, ja si ka përfunduar

Dafina Zeqiri, ka një stil të veçantë.

Kënga e saj,me titull “Vuj vuj vuj” u prit shumë mirë, dhe tani në YouTube numëron mbi 2 milionë klikime, shkruan Indeksonline.

Dafina, përveç suksesit në muzikë, ajo komentohet edhe për pamjen e jashtme.

Ajo arrin që gjithmonë te ketë vëmendjen e të gjithëve, pasi që ka linja bombastike.

Në një fotografi të postuar në Instagram nga vetë ajo, Dafina me flokë të bardha po shkëlqente.

Gazetari

Read Previous

Bleona bën gati dhuratat e Vitit të Ri, veshja e saj mori gjithë vëmendjen

Read Next

Lumi del nga shtrati! 30 banesa dhe dhjetëra hektarë tokë nën pushtetin e ujit