‘Çmendet’ Blerona, sjell foto ‘hot’ nga banjo

Blerona Zeqiri është njëra ndër prezantueset më të përfolura.

Ajo shumë shpesh është komentuar në shkrimet rozë për punën dhe paraqitjet e saj, të cilat sipas të gjitha gjasav moderatores asnjëherë nuk i kanë bërë përshtypje, andaj edhe nuk është ndalur kurrë së sjelluri risi në punën e saj dhe dukjen e saj.

Blerona është shumë aktive në rrjetet sociale, ku bën postime nga më të ndryshmet.

Ajo se fundmi ka hedhur një fotografi në Instastory ku shfaqet në banjo duke fotografuar të pasmet gjigante.

Kaq provokuese nuk e keni parë moti Bleronën.

Gazetari

Read Previous

Kush udhëton, ka mundësi më të mëdha për sukses në jetë!

Read Next

Çfarë është e vërtetë e çfarë mit për Betejën e Kosovës? Drançolli publikon një dokument të vitit 1389