1. Home
  2. ROZË

Kategori: ROZË

Kim Kardashian vjen me poza të reja provokuese, teksa promovon produktet e reja kozmetike të saj

Kim Kardashian vjen me poza të reja provokuese, teksa promovon produktet e reja kozmetike të saj

Super ylli me famë botërore, Kim Kardashian, është një nga yjet më të ndjekur në rrjetet sociale. Shpesh ajo ndan me ndjekësit fotografi dhe video të ndryshme nga përditshmëria, gjersa nuk mungojnë edhe imazhet provokuese…

Read More
Fotografi nudo të Pamela Andersonit

Fotografi nudo të Pamela Andersonit

Pamela Anderson nuk di të ndalur. Pamela Anderson kohët e fundit ka qenë aktive duke publikuar vazhdimisht imazhe të reja. Së fundi, ajo ka ndarë me ndjekësit një fotografi në Instagram, ku u shfaq tërësisht…

Read More
Anxhelina tregon fundshpinën, paraqitje tepër seksi

Anxhelina tregon fundshpinën, paraqitje tepër seksi

Bukuroshja dhe këngëtarja Anxhelina Hadërgjonaj ka bërë një paraqitje tepër seksi sonte në Instagram Ajo është paraqitur me një fustan luksoz në një dalje të saj derisa reklamon fundshpinën e saj. Anxhelina, e cila më…

Read More
Arta, kopjon Bella Hadid

Arta, kopjon Bella Hadid

Deri tani ajo nuk është prekur si një kopjuese e ndonjë modele të njohur, por me në fund është zbuluar se kush është idoli i saj Një foto e Arta Nitaj e postuar mbrëmë në…

Read More
Futbollistët e Guardiolas, festë të çmendur me 22 modele në hotel luksoz

Futbollistët e Guardiolas, festë të çmendur me 22 modele në hotel luksoz

Futbollistët e Manchester City sollën 22 modele Instagrami, në një hotel luksoz në Cheshire (Angli). Vajzat udhëtuan të dielën drejt Resort Golf Mere, ku një natë kushton 150 paund, para ndeshjes së ekipit kundër Aston…

Read More
Nora dhe Roberti kalojnë pushimet bashkë në Bullgari

Nora dhe Roberti kalojnë pushimet bashkë në Bullgari

Nora Istrefi dhe Robert Berisha kanë lënë pas gjithçka dhe kanë vendosur t’i kalojnë bashkë disa ditë pushimesh dimërore. Arsyeja kryesore është vogëlushja e tyre Rene e cila po argëtohet me prindërit e saj në…

Read More
Ana Kabashi j’a kalon edhe modeleve

Ana Kabashi j’a kalon edhe modeleve

Pos një zëri karakteristik e unik Ana Kabashi ka dhe dhe një stil të veçantë në jetën e përditshme. Cilësohet si një prej femrave më të bukura në estradë dhe me trup më të mirë.…

Read More
Cha Cha Darabuka & Dj Ce1 treshe superatmosferike

Cha Cha Darabuka & Dj Ce1 treshe superatmosferike

Cha Cha Darabuka & Dj Ce1 janë ata që me muzikën e tyre janë një grup tejet aktiv në mbrëmje e ahengje të ndryshme familjare. Me një rrymë muzikore krejt ndryshe nga se dëgjojmë çdo…

Read More
Betim Alihajdari së shpejti me projekt të ri

Betim Alihajdari së shpejti me projekt të ri

Këngëtari i mirënjohur Betim Alihajdari po pregaditet që së shpejti të sjell një këngë të re për të gjithë dëgjuesit e tij. Ai në rrjetin social facebook ka publikuar një pjesë të shkëputur nga videoklipi…

Read More
“NUK E SHES KURRË SHPIRTIN”, MOZZIKU KA DY FJALË PËR LOREDANËN

“NUK E SHES KURRË SHPIRTIN”, MOZZIKU KA DY FJALË PËR LOREDANËN

Reperi Mozzik ka nuk i ndal kunjat për ish-partneren e tij, Loredana. Ai ka publikuar një foto, ku shfaqet me shokun e tij, krahas së cilës shkruan: “Kurrë nuk flas, kurrë nuk shitem..” . Në…

Read More

Warning: Unknown: write failed: No space left on device (28) in Unknown on line 0

Warning: Unknown: Failed to write session data (files). Please verify that the current setting of session.save_path is correct (/srv/users/serverpilot/tmp/vizioni) in Unknown on line 0