Enca është duke u përgatitur t’i futet industrisë me ‘pullë të kuqe’.

Këngëtarja shqiptare, Enca Haxhiu njihet për linjat e saj joshëse. E vetëdijshme për këtë ajo vazhdimisht poston foto provokuese në rrjetet sociale, transmeton Gazeta Newborn. Se fundmi Enca është duke pauzuar pak nga muzika, duke e ‘qerasur’ vetën me disa ditë pushim. Enca gjatë pushimeve është takuar edhe me pornostaren e njohur amerikane, Kendra Lust. Enca nuk ka hezituar të shfaq kënaqësinë për këtë takim, duke postuar edhe një foto në rrjetin e saj në Instagram. “Një foto e imja me bukuroshen Kendra Lust”, e ka përshkuar foton Enca.Nuk dihet…

Read More

FOTO/ Enca thyen rekord me ‘b*thë’ në Snapchat, por nuk harron të thumbojë fort kolegët.

Këngëtarja e njohur shqiptare Enca Haxhia ka bërë të ditur se ka nisur xhirimet e klipit të ri për këngën e saj të re “Kujt po i han”, të cilën pritet ta publikojë në javët e ardhshme. Për këtë arsye “Mbretëresha shqiptare e Instagramit” ka bërë disa postime në rrjete sociale me anë të cilave ka treguar, se videoklipi po bëhet në bregdet, duke publikuar fotografi të saj tejet seksi dhe provokuese, shkruan Syri.net. Por ndërkohë ajo ka bërë edhe një postim tjetër të fundit, i cili ka lidhje me…

Read More

A e bëri këtë veprim Dua Lipa për inat të Rita Orës?

Edhe Dua Lipën në koncertet e saj e përshëndesin me flamujt shqiptarë. Në koncertin e fundit në Finlandë, Dua Lipa ka mbledhur numër të madh të shikuesve, e mes tyre ka pasur edhe të tillë që kanë sjellë me vete flamujt e Shqipërisë dhe Kosovës. Në fotografitë e postuara shihen këta flamuj si përshëndetje dhe pritje e nderuar për Dua Lipën në këtë vend. Para Duas, edhe Rita Ora në instagramin e saj publikoi fotografi nga koncerti i saj në Porec të Kroacisë, e në të cilat shiheshin fansa të…

Read More

Publikohet video e vjetër e Tayna-s, kështu dukej rep-artistja para shumë vitesh

Rep-artistja Tayna duket se muzikën rep e ka pasur në qejf gjtihmonë. Ndonëse sot është shumë e famshme dhe e kërkuar pas publikimit të dy projekteve shumë të suksesshme, ka dalë një video cover i saj dhe të gjithëve kur të gjithëve u interesonte se si dukej ajo para se të bëhej e famshme, shkruan lajmi.net. Në videon e realizuar në vitin 2014 ajo duket një vajzë simpatike, e si e komentojnë suksesin e Taynës publiku sot dhe çka thotë Rina, e ka pasur apo jo këngën ‘Columbiana’ diss për…

Read More

I kërkoi të kalonin një natë bashkë, Blerim Destani “lë thatë” Xhensila Peren

Blerim Destani është nga ata personazhe që nuk duhet të lodhet shumë për t’i bërë femrat për vete, pasi këto të fundit duken se i vijnë shpesh nga mbrapa. Xhensila Pere është ndër vajzat e njohura shqiptare që ka shprehur gjithmonë pëlqimin e saj ndaj Blerimit. Disa muaj më parë ajo deklaroi publiksht se një mashkull shqiptar i cili në sytë e saj është tërheqës edhe seksualisht është Blerim Destani. Nisur nga kjo deklaratë asokohe Xhensila është pyetur nga prezantuesi i “IN TV” se nëse do të kishte një raport…

Read More

Mc Kresha imiton ‘Stupcat’ për mrekulli n’Kosovë Show

Këtë javë n’Kosovë Show të ftuar janë dy reperët mjaftë të pëlqyer nga pulbiku shqiptar Mc Kresha dhe Lyrical Son. Përveç që folën për karrierën e tyre në përgjithësi, ata folën edhe për repin shqiptar dhe xhelozinë në estradën shqiptare, shkruan Gazeta NewBorn. Ata u pyetën edhe për reperet femra që tani kan dal në sksën dhe.Ata treguan që shumë shpejt do të del edhe këngga më e re e këtij rep-grupi. Përveç që McKresha është këngëtar, ai ka treguar që është edhe një imitues fantastaik. imitoj aktorët e humorit…

Read More

Gjejti publikon albumin e ri pas 6 vitesh nga albumi i fundit (video)

Pas plot 6 vitesh nga albumi i fundit “Dosja I” ësthë rikthyer hip hop artisti, Gjejti. Kësaj radhe, “JT” ka bashkëpunuar me Hip Hop artista në album. Efinar, Bita (instrumenttalet), Bigi dhe Sinkoppa janë ndër bashkpuntorët e tij në albumin e ri. Seti prej 13 këngëve ka dy vite që po punohet nga Inteplay Studio. Me Poshte i gjeni te gjitha kenget:

Read More

Një vit nga publikimi i “New Rules”! Me këtë video, Dua tregon suksesin e këngës

Dua Lipa është këngëtarja kosovare arritjet e së cilës çdo ditë e më shumë shtohen. Këngëtarja ka publikuar një fotografi dhe video në llogarinë e saj në Instagram përmes të cilave ka treguar se është bërë 1 vit që nga publikimi i “New Rules”, shkruan lajmi.net, transmeton Gazeta NewBorn. Madje, në këtë ditë, këngëtarja ka bërë plot 14 mijë ndjekës në Instagram, fakt që e ka gëzuar shumë atë. “New Rules” që prej vitit të kaluar i ka sjellë këngëtares shumë të arritura profesionin që ushtron, ndërsa përmes një videoje…

Read More

Aurela Hoxha me poza provokuese në plazh

Modelja Aurela Hoxha është shumë aktive me publikimin e imazheve të reja. Ajo së fundi ka ndarë me ndjekësit në rrjete sociale një fotografi të shkrepur në plazh, shkruan lajmi.net. E ulur në rërë, Aurela dukej mahnitëse, ndërsa në fokus ishin format perfekte prej modeleje. Ashtu si shumë prej femrave që merren me këtë profesion, edhe Aurela së fundi ka hapur një biznes të sajin. Edhe pse shumë herë është komentuar për ndërhyrje në fytyrë, modelja nuk i ka dëgjuar fare kritikat në drejtim të saj. how about red? ❤️…

Read More