SHOWBIZ 

Afrona një nuse për qejfin e vjehrrës, shikoni si vallëzon në dasmë

Dje, çifti i njohur Blero Muharremi dhe Afrona Dika i dhanë fund beqarisë. Ata kanë bërë një dasmë madhështore dhe në të cilën kanë ftuar shumë familjarë e miq, përcjell ORAinfo. Nga videot e publikuara shohim se çifti e kanë shijuar në maksimum dasmën. E në një imazh të publikuar shihen çifti duke vallëzuar me këngën ‘Gjerdanin e dashurisë’./ORAinfo/ –

Lexo më shumë
SHOWBIZ 

Demi Rose super joshëse në bikini, nuk i ndahet dot verës

Demi Rose, bukuroshja 24 vjeçare që ka pushtuar showbizin në mbarë botën është shfaqur së fundmi në rrjete sociale tmerrësisht provokuese. Duket se ajo ka vendosur të mos e lejë verën të shkojë dhe vazhdon poston fotografi në Instagram e veshur në rroba banje e madje tejet të ngushta aq sa duket se është duke i dalë gjoksi prej vendit. Ndër të tjera bukuroshja ka ndryshuar edhe ngjyrën e flokëve duke e çelur më shumë atë e madje është treguar shumë e kënaqur me ngjyrën e re ku ka falenderuar…

Lexo më shumë
SHOWBIZ 

Kejvina e pranon që s’i shkoi shkolla, madje e konfirmon: Nuk e di çka është bankier, i përzihet me banakierin

Modelja nga Shqipëria, Kejvina Kthjella, e cila u bë e njohur me emisionin “Xing me Ermalin”, është ndër vajzat më të bukura në estradën shqiptare. Ajo u bë e njohur pikërisht për shkak të bukurisë së saj, e jo për shkak të ndonjë arritje në profesion. Edhe vet së fundmi në një intervistë dhënë për mediat shqiptare e ka thënë se nuk ka qëndruar mirë me mësimet, por pavarësisht kësaj u ka bërë thirrje të rinjve të mësojnë dhe shkollohen sa më shumë. Kejvina e ka treguar edhe në një…

Lexo më shumë
SHOWBIZ 

Melinda me poza të ‘nxehta’ nga pishina

Melinda ka ‘ngritur’ temperaturat me postimin e fundit. Melinda Ademi sapo publikoi një imazh në llogarinë e saj në Instagram me të cilën e ‘bëri’ verë sërish, shkruan lajmi.net. Këngëtarja është shfaqur shumë seksi në foton e ndarë, ajo është paraqitur në pishinë me bikini të zeza ku gjithë vëmendja shkon tek të pasmet e saj. Ajo është duke shijuar disa ditë pushimi pas suksesit që arriti me këngën e fundit ‘A po don pak’. /Lajmi.net/

Lexo më shumë
SHOWBIZ 

Ja kush i kapi lulet në dasmën e Bleros dhe Afronës

Mes gjithë momenteve të panikut që përfshinë Shqipërinë pasditen e djeshme dhe natën e lënë pas prej tërmeteve, diku festohej. Këngëtari Blero Muharremi dhe partnerja e tij modele Afrona Dika i dhanë fund beqarisë në një ceremoni buzë detit, në zonën e Ranës së Hedhun në Shëngjin. Një ceremoni sa tradicionale edhe moderne, e mbajtur në një resort bregdetar, e bënë mbrëmjen e lënë pas, të paharrueshme për çiftin e ri. Një prej momenteve më kulmore të dasmës ishte hedhja e luleve të nuses. Moment kulmor ku gjithë beqarët rreshtohen…

Lexo më shumë
SHOWBIZ 

Baby G dridh të pasmet para kamerës, videon e publikon në rrjet

Baby G ka provokuar me lëvizjet para kamerës. Baby G ka ndarë me ndjekësit një video në Instagram, në të cilën bënte lëvizje provokuese, shkruan lajmi.net. E veshur me një palë pantallona dhe një bluzë të shkurtër, Baby G bënte ‘twerk’ para kamerës. Këtë video, këngëtarja e postoi në rrjete sociale, duke provokuar keq ndjekësit. Për ndryshe, Baby G është duke punuar rreth projekteve të reja, të cilat pritet t’i publikojë së shpejti. 

Lexo më shumë
SHOWBIZ 

Bendi “Pussycat Dolls” kthehet në skenë pas dhjetë vjetësh

Anëtaret e një prej bendeve më të njohura femërore të të gjitha kohërave, “Pussycat Dolls”, po kthehen në skenë dhjetë vjet pasi që u ndanë zyrtarisht për shkak të dëshirës për t’i ndjekur solo karrierat. Nicole Scherzinger, Carmit Bachar, Ashley Roberts, Melody Thornton, Jessica Sutta dhe Kimberly Wyat e nënshkruan një kontratë shumëmilionëshe, me të cilën përkushtohen ta mbajnë turneun botëror dhe regjistrimin e këngëve të reja. Mundësia e ribashkimit të tyre është paralajmëruar disa herë, por Nicole gjithmonë paraqiste problem, e që prej kohësh e ka mohuar mundësinë e…

Lexo më shumë
Social media & sharing icons powered by UltimatelySocial