show bizi 

Modelja e njohur zbulon bashkëpunimin mes Tunës dhe këtij këngëtari?

Tunën e kemi parë kohën e fundit shumë aktive në rrjete sociale por jo edhe Seven Saraçin. Këngëtarja e njohur po paralajmëron prej kohësh diçka të re në muzikë e kolegu i saj i lartëpërmendur e ka publikuar një Instastory nëpërmjet të cilit tregoi se nuk ka qenë aktiv në rrjete sociale për një arsye, shkruan lajmi.net Seven Saraçi nuk ka qenë aktiv për shkak se ishte duke punuar poashtu për këngën e re, dhe si duket dyshja kanë bashkuar idetë. Ishte modelja Vildane Zeneli ajo e cila zbuloi bashkëpunimin…

Lexo më shumë
show bizi 

Elvana Gjata e dëshmon edhe njëherë thjeshtësinë, shfaqet përkrah lopëve

Këngëtarja Elvana Gjata e ka dëshmuar edhe njëherë që është shumë e veçantë. Edhe pse është një ndër artistet më të suksesshme, nuk e ka aspak problem të fotografohet me lopët dhe foton ta hedh në rrjete sociale, gjë të cilën shumica e artistëve hezitojnë ta bëjnë, shkruan lajmi.net Ajo njihet edhe për dashurinë që ka për kafshët dhe tash e sa vite ka një mace. Sa i përket projekteve muzikore, Elvana po vazhdon të jetë e para në të gjitha aspektet, qoftë për nga zëri ashtu edhe ana vizuele.…

Lexo më shumë
show bizi 

JLo ‘djeg’ rrjetin, ekspozon vithet në bikini

Jennifer Lopez vazhdon të jetë në top-formë. Edhe pse vitet ecin, këngëtarja kujdeset shumë që të ketë forma perfekte trupore, shkruan lajmi.net. Së fundi, ajo ka postuar disa imazhe në bikini ngjyrë portokalli, me të cilat la pa fajlë të gjithë, duke ekspozuar të pasmet bombastike. Në këtë imazh, JLo mori shumë komente nga ndjekësit, duke përfshirë edhe yjet Kim Kardashian, e të tjerë. Kujtojmë që tash e një kohë, këngëtarja është në lidhje me Alex Rodriguez. View this post on Instagram Everything’s just peachy 🍑 #tangerinedream #peachesNCream #topnaughty #suitsandfruits…

Lexo më shumë
show bizi 

Skivi për reperin e njohur: Veç ky mundet me i kthy vlerat e artit aty ku duhet

Skivi është ndër reperët më të dashur të estradës shqiptare. Ai është goxha aktiv në rrjete sociale, në të cilat i mban të informuar ndjekësit rreth më të rejave nga ai, shkruan lajmi.net. Së fundi, në një postim që bëri në InstaStory, reperi ka thënë fjalë të mëdha për artistin me famë botërore, Eminem. “Eminem, Legjenda e gjallë. Veq ky munet me i kthy vlerat e artit aty ku duhet me kon”, shkruan ai. Kujtojmë që projekti i fundit muzikor nga Skivi është dueti me Teuta Selimin me titull “Lej…

Lexo më shumë
show bizi 

Raportet e TBA me reperët e tjerë, flet Don Phenom

“Mirage” sonte (e premte) është rikthyer me sezonin e ri. I ftuar në emisionin e parë të “Mirage” ishte edhe reperi nga radhët e TBA, Don Phenom, shkruan lajmi.net. Reperi ka zbuluar të pathëna nga jeta e tij profesionale dhe ajo private, si dhe për projektet e tij të fundit në bashkëpunim me Taynën dhe Encën. Ndër të tjera, ai foli edhe për raportet e anëtarëve të TBA, pjesë e të cilit label është edhe Unikkatil, me reperët e tjetër. Klikoni videon në linkun e mëposhtëm për të kuptuar se…

Lexo më shumë
show bizi 

VIDEO/ Plas papritmas sherri mes vajzave, por ndodh ajo që askush nuk e priste askush…

Nxitëset e tifozëve brohorisnin vazhdimisht: “Askush nuk dëshiron të luftojë, askush nuk dëshiron të luftojë me ju djema”. Edhe ishte në mbështetje të ekipit të tyre të zemrës në fushën e lojës. Por duket në përfundim të ndeshjes, gjërat nuk kanë shkuar shumë mirë për dy vajza, njëra prej tyre pjesë e grupit të nxitëseve të tifozëve, shkruan Syri.net. Një vajza ë shëndoshë e veshur me bluzë të verdhë i afrohet asaj dhe nisin të debatojnë. Por papritmas vajza më bluzë të verdhë e qëllon dhe këtu nis një sherr…

Lexo më shumë
Social media & sharing icons powered by UltimatelySocial