show bizi 

Mëngjesi i vonshëm i Bebe Rexhës e gjen atë gjysmë të zhveshur

Mbrëmë është mbajtur ngjarja e madhe e vitit “American Music Awards 2018”. Në mesin e shumë yjeve të pranishme ishin edhe tri këngëtaret shqiptare, Bebe Rexha, Dua Lipa dhe Rita Ora, shkruan lajmi.net Bebe dhe Dua ishin të nominuara në disa kategori kurse Rita do të ndante njërin prej çmimeve të mëdha, por që mbrëmë asnjëra prej tyre nuk rrëmbeu ndonjë çmim. Ndërsa sot, Bebe ndanë një imazh me fansat teksa tregon se sapo është zgjuar dhe të tillë e gjen mëngjesi atë. “U zgjova kështu”, shkruan Rexha. Kujtojmë që…

Lexo më shumë
show bizi 

Publikohet projekti “Prej një Shpati”, nga këngëtari Muhamet Bajrami (video)

Meti Bajrami, që është bërë edhe një nga këngëtarët më të angazhuar në dasma e ahengje, sapo ka publikuar projektin e tij më të ri muzikor. Sërish hit, këngë që duket se do të jetë e pëlqyera e publikut. “Prej një Shpati”, që mbetet një ndër këngët më identifikuese të muzikës sonë, vjen në një version shumë të veçantë nga këngëtari kosovar. Kënga është producuar nga Nurtel Morina, video është realizuar nga MProduction, ndërkaq ideator është Murat Berisha.

Lexo më shumë
show bizi 

Kështu dukej Kejvina para se të bëhej e famshme

Aktualisht po konsiderohet si njëra ndër femrat më seksi të ekranit. Emrin e Kejvinës kemi hasur ta shohim në media shkak i provokimeve të ndryshme që ka bërë dhe me fokus të veçantë për njërën nga paraqitjet e saj ku në ‘Xing’ doli me një fustan tejet transparet dhe në pikëpyetje vihej nëse ka apo jo mbathje, shkruan lajmi.net Kejvina po vazhdon të jetë aktive në rrjete sociale dhe së fundmi ka ndarë me ndjekësit disa foto nëpërmjet të cilave tregon se si dukej kur ishte fëmijë, para se të…

Lexo më shumë
show bizi 

Sot vajza me format më tërheqëse në planet, kështu dukej Kim Kardashian si 13 vjeçare

Kim Kardashian vazhdon të jetë emër shumë i komentuar në shtypin rozë. Ylli televiziv tash e sa viye mjihet për format bombastike trupore, të cilat nuk ngurron t’i ekspozojë në rrjete sociale, shkruan lajmi.net. Por, përmes imazhit të fundit, bukuroshja ka shuar kureshtjen e të gjithë atyre që kanë dashur të dinë se si dukej ajo vite më parë. Ajo ka publikuar një fotografi të realizuar në vitet e ’90-ta, kur Kim kishte vetëm 13 vjet. Ajo tregon se si i dukej interesante të ulej në veturëm e prindërve dhe…

Lexo më shumë
show bizi 

Me videon e re në Instagram modelja e njohur ‘trondit’ fansat

Jem Wolfie është njëra nga modelet më seksi australiane.Ajo është tejet aktive në rrjete sociale e në atë Instagram ndiqet nga hiç më pak se 1.9 milionë njerëz Për të gjithë fansat e saj, modelja 26 vjeçare nuk heziton të shfaqet provokuese siç është rasti me videon e fundit. Jem nuk i lë vend as imagjinatës teksa shfaq asetet e bujshme në një video, thjesht nuk do fjalë për të komentuar. Lirshëm mund të thuhet se ajo lë nën hije të gjitha ‘bombat’ e Instagramit përfshirë edhe Kim Kardashian dhe…

Lexo më shumë
show bizi 

Luana e bën ‘nxehtë’ me imazhet e fundit, në fokus beli dhe këmbët seksi

Luana Vjollca është një nga emrat më të komentuar të ekranit. Ajo është shumë aktive në rrjete sociale, ku vetëm në Instagram llogarit mbi 1 milion ndjekës, shkruan lajmi.net. Së fundi, ajo ka postuar disa imazhe veshur me një fustan, me të cilin dukej tejet atraktive. Në fokus, Luana përveç gjoksit kishte edhe belin e sheshtë dhe këmbët seksi, të cilat ia zbulonte fustani i hapur. Për ndryshe, moderatorja ka filluar sezonin e ri të emisionit të cilin e drejton dhe është aktive edhe në profesionin e saj të dytë,…

Lexo më shumë
show bizi 

FOTO/ Duket sikur e ka çarë jetën me ‘b***ë’, por… këngëtarja e famshme tregon dramën e jetës së saj

Në pamje të parë duket sikur e ka çarë jetën me ‘b*thë’, por edhe këngëtarja e famshme seksi ka pasur hallet e veta në jetë… Nicki Minaj ka rrëfyer përvojën e saj me dhunën në familje. Këngëtarja e famshme ka publikuar dy video nga dokumentari i saj i ardhshëm “Queen” në rrjetet sociale dhe në njërën prej tyre tregon se si mbronte nënën nga dhuna e të atit. Në videon tjetër reperja foli për mënyrën se si përfshirja në një marrëdhënie dashurie abuzive ndikoi në aftësinë e saj për të…

Lexo më shumë
Social media & sharing icons powered by UltimatelySocial