1. Home
  2. ROZË

Kategori: ROZË

Era Istrefi uron Kosovën me simbolin e shqiponjës

Era Istrefi uron Kosovën me simbolin e shqiponjës

Këngëtarja e njohur kosovare me famë botërore, Era Istrefi, ka uruar Kosovën për 11-vjetorin e Pavarësisë. “Urime Dita e Pavarësisë së Kosovës”, ka shkruar Istrefi në një postim në Instagram. Gjithashtu, ajo ka postuar edhe…

Read More
Elvana Gjata performon sonte në Kosovë

Elvana Gjata performon sonte në Kosovë

Pas 4 muajsh shkëputje nga skena dhe rrjetet sociale, këngëtarja shumë e dashur për publikun, Elvana Gjata, ka zgjedhur që të rikthehet tek publiku pikërisht ditën e sotme në festën e Pavarësisë së Kosovës Siç…

Read More
Bebe Rexha shfaq këmbët seksi teksa bart krahë engjëlli

Bebe Rexha shfaq këmbët seksi teksa bart krahë engjëlli

Bebe Rexha është shfaqur joshëse në fotografinë e fundit. Bebe Rexha ka ndarë me ndjekësit një fotografi të re në Instagram, në të cilën po ushqehej në një kënd të kuzhinës, shkruan lajmi.net. Këngëtarja kishte…

Read More
Getinjo ka diçka për t’i thënë Taynës pas lansimit të projektit të ri

Getinjo ka diçka për t’i thënë Taynës pas lansimit të projektit të ri

Tayna ka publikuar këngën e re, e cila flet për jetën personale të saj. Tayna ka publikuar projektin me titull “Ring Ring”, në të cilin tregon se si arriti këtu ku është tani, ani pse të…

Read More
Leonora Jakupi në zi, ajo humbi një person të rëndësishëm

Leonora Jakupi në zi, ajo humbi një person të rëndësishëm

Pas një sëmundje të shkurtër mbrëmë në Prishtinë ka ndërruar jetë gazetari i njohur kosovar, Hivzi Krasniqi. Përveç si gazetar, Hivziu ishte edhe autor i teksteve të këngëve, duke lënë pas vete mbi 1,000 tekste…

Read More
Elita befason me këtë veprim pak ditë para lindjes

Elita befason me këtë veprim pak ditë para lindjes

Elita Rudi u bë fillimisht e njohur në publik si moderatore shumë e suksesshme. Mirëpo, më vonë ajo famën e madhe e arriti pasi u lidh me këngëtarin e njohur Gjikon dhe më vonë edhe…

Read More
E veshur me rroba transparente, Enca feston sërish për dy milionë ndjekësit e saj

E veshur me rroba transparente, Enca feston sërish për dy milionë ndjekësit e saj

Para dy ditëve, arriti dy milionë ndjekës në Instagram. Kështu, u bë artistja e parë shqiptare me dy milionë ndjekës në llogarinë e saj, personale, Instagram, shkruan lajmi.net. Por, ky gëzim i Encës nuk zgjati…

Read More
Abazi zbulon sekretin e Drenit (Video)

Abazi zbulon sekretin e Drenit (Video)

Këtë javë u shfaq episodi 6-të i “Rruga B”. Një “sekret” i Drenit që Jetoni u tregon Hekuranit dhe Sidorelës, e vë Drenin në situatë të sikletshme. Mirëmbajtësi i ndërtesës ku jetojnë, Abazi, thërret xhaxhain…

Read More
Demi Rose thyen rrjetin, ja si vishet për Shën Valentin

Demi Rose thyen rrjetin, ja si vishet për Shën Valentin

Demi Rose thyen rrjetin para Shën Valentinit. Bukuroshja britanike, e cila sapo është kthyer nga pushimet e saj në Tajlandë është bërë gati për ta festuar festën e të dashuruarve.LEXO EDHE: Ajo ka festuar një…

Read More
Kjo eshte Modelja e njohur qe i zbuloi tradhtin Milaim Zekes live ne emision.!

Kjo eshte Modelja e njohur qe i zbuloi tradhtin Milaim Zekes live ne emision.!

Milaim Zeka dhe Gruja e tij ishin mysafire ne Kojshia Show duke zhvilluar intervisten per nje moment ata befasohen nga modelja e njohur qe ishte dhe Miss Kosova..! Per te pare se kush ishte Modelja…

Read More