Sekreti i Era Istrefit: Ja si arriti Famën Botërore…!

Robert Berisha ishte musafir në emisionin Kojshia Show, shkruan InfoKosova. Ndër të tjerash ai tregoi se si arriti Era Istrefi famën botrore dhe nga kush i erdhi oferta e parë.. Per ta kuptuar se çfar thot Roberti, ju frojmë ta shikoni emisionin e plotë më poshtë:

“Era Istrefi” befason Robert Berishen, i futet live në emision…!

Në emisionin “Kojshia Show” në RTV21 këtë javë ishin të ftuar: “Robert Berisha” dhe Babuka, shkruan InfoKosova. Ndër të tjerash moderatori Sadri Imeri si gjithmonë i kishte përgatitur Robert Berishës një befasi dhe atë duke ja ftuar “Era Istrefin” në emision LIVE. Për të parë se kush është Era, shikojeni emisionin më poshtë:

1 40 41 42