Djaloshi nga Shtimja ‘kallë’ atmosferën n;Kosovë Show me zërin e tij

Atmosferë impozante kishte sonte në emisionin n’Kosovë Show. Aty ishte i pranishëm edhe një djalosh nga Komuna e Shtimës, i quajtur me emrin Adonis, shkruan Gazeta NewBorn. Për pak momente ai edhe këndoi në studion e emisionit n’Kosovë Show, ku me zërin magjik ndezi atmosferën në emision

Kim a je ti? Kjo vajzë ka një ngjashmëri të frikshme me Kim Kardashian

Mania e vajzave për t’i ngjarë Kim Kardashianit është tashmë e njohur. Madje jo vetëm si pamje, shumë vajza mundohen të ndjekin çdo gjë që Kim bën apo thotë. Ajo është kthyer në një model frymëzimi për vajzat e reja në të gjithë botën. Madje disa janë fiksuar aq keq pas Kimit saqë nuk iu […]

Sekreti i Era Istrefit: Ja si arriti Famën Botërore…!

Robert Berisha ishte musafir në emisionin Kojshia Show, shkruan InfoKosova. Ndër të tjerash ai tregoi se si arriti Era Istrefi famën botrore dhe nga kush i erdhi oferta e parë.. Per ta kuptuar se çfar thot Roberti, ju frojmë ta shikoni emisionin e plotë më poshtë:

“Era Istrefi” befason Robert Berishen, i futet live në emision…!

Në emisionin “Kojshia Show” në RTV21 këtë javë ishin të ftuar: “Robert Berisha” dhe Babuka, shkruan InfoKosova. Ndër të tjerash moderatori Sadri Imeri si gjithmonë i kishte përgatitur Robert Berishës një befasi dhe atë duke ja ftuar “Era Istrefin” në emision LIVE. Për të parë se kush është Era, shikojeni emisionin më poshtë:

1 38 39 40