Genci duke i rënë fyellit në Plavë: Këta tinguj lidhen me mua, me vendin e të parëve të mi

Genc Prelvukaj ka publikuar një video, ku shfaqet duke i rënë fyellit. Genc Prelvukaj së fundi ka publikuar një video në Instagram, në të cilën u shfaq në Plavë, shkruan lajmi.net. Këngëtari sipër kësaj videoje tha se këta tinguj lidhen me të dhe vendin e të parëve të tij. “Kur gjaku i fisit te Kelmendit merr zjarr neper vena. Keto tinguj lidhen me mua, me vendin e te pareve te mi, me token e shqiptareve, me malet plot gjak e histori, me te gjitha keto qe mburrem cdo dite”, ka…

Read More

Nora reklamon teshat e reja – dhe trupin seksi

Njëra ndër këngëtaret më të njohura dhe të pëlqyera nga publiku është Nora Istrefi. Këngëtarja shquhet edhe për bukurinë dhe linjat trupore. Nora, e cila ka numër të madh të ndjekësve në rrjete sociale, po tregohet mjaft aktive me publikimin e videove dhe fotografive të shumta. Sonte bukuroshja kosovare për 981 mijë ndjekësit e saj në Instagram publikoi një video të bukur, në të cilën duket mahnitëse e veshur me ngjyrë portokalli. Në videon e publikuar, këngëtarja po merr komente dhe pëlqime të shumta. Nora nuk ka dhënë ndonjë reagim…

Read More

FOTO/ Bukuroshja angleze i reklamon të pasmet ‘e reja’ në pishinë

Ajo i ka transformuar të pasmet e saj, duke iu nënshtruar një procedure kozmetike braziliane. Dhe Bianca Gascoigne është parë duke e reklamuar ndryshimin, teksa i shijonte rrezet e diellit në Greqi. Modelja joshëse angleze, 32-vjeçare, është dukur fantastike me bikini të kuq, duke pushuar në pishinë. Përveç të pasmeve, edhe gjoksi i saj tërhoqi vëmendje.

Read More

Besa Istrefi shfaqet provokuese në fotot e fundit

Bukuroshja shqiptare Besa Istrefi ka publikuar disa foto për ndjeksit e saj, paksa provoktivive në Insagram. Ajo duket mjaft atraktive në të zeze, ndërsa vë në pah vijën trupore. Pëlqimet dhe komentet e fansave nuk kanë kanë munguar, shumë prej të cilëve e kanë komplimentuar bukuroshen për dukjen e saj. View this post on Instagram Ex look what you’ve lost 🖤 A post shared by •BESA | ISTREFI• 🦋 (@besaistrefiii) on Sep 29, 2019 at 12:41pm PDT

Read More

Selena Gomez rrëfehet publikisht për problemet mendore

Selena Gomez ka kaluar në një fazë mjaft të vështirë. Më 13 shtator artistja mori një çmim nga spitali “McLean”, sepse është treguar shumë e hapur për problemet e saj me depresionin dhe ankthin. 27-vjeçarja ka mbajtur një fjalim pas marrjes së çmimit, por ditët e fundit videot kanë filluar të shpërndahen në rrjete sociale, shkruan Billboard, transmeton lajmi.net. “Mendoj se ndihemi më mirë kur tregojmë të vërtetën dhe kjo është e vërteta ime. Vitin e kaluar unë vuajta mendërisht dhe emocionalisht dhe nuk isha e aftë të ecja përpara.…

Read More

Dua Lipa ‘inspirim’ për Rihannën

Duket se Rihanna është ‘frymëzuar’ nga pamja e Dua Lipës. Dua Lipa ditë më parë kishte bërë ndryshim në pamjen e saj të jashtme, flokët balluke kishin tërhequr vëmendjen e publikut dhe duket se nga kjo janë frymëzuar edhe artistë të mëdhenj, shkruan lajmi.net. Pas ndryshimit të prishtinases tani edhe Rihanna ka bërë të njëjtin ndryshim, duket se këtë vjeshtë flokët balluke janë në trend. Këngëtarja u fotografua me balluke dhe flokë të zezë të hijshme në mbrëmjen e kaluar në Fenti’s After Party në Paris. Për rastin ajo u vesh e…

Read More

Shkurte Fejza ripërpunon këto këngë të pavdekshme shqipe

Shkurte Fejza po vjen me diçka të re. Shkurte Fejza përmes një postimi në Instagram, ka njoftuar më të rejat rreth saj, shkruan lajmi.net. Këngëtarja ka bërë të ditur se po ripërpunon disa prej këngëve të pavdekshme shqipe, e të cilave do t’ua shoqërojë edhe klipet. Në fotografitë që i shkëputi nga xhirimet, Shkurta u shfaq e veshur me dimija e jelek, ndërsa njoftoi se po ripërpunon tri këngë të vjetra. “Gjatë xhirimit te kengeve te bukura shqipe.Riperpunimi I kengeve te pavdekshme shqipeLaje ti moj goceGore te sokakutKur pata nji…

Read More

Alban Skënderaj ka diçka për t’i thënë reperit Capital T, pas koncertit në Tiranë

Alban Skënderaj e ka uruar Capital T për koncertin në Tiranë. Capital T ditë më parë mbajti koncert recital në Tiranë, ku këndoi disa prej hiteve të tij, shkruan lajmi.net. Bashkë me të në këtë koncert performuan edhe Yll Limani, Majk dhe Alban Skënderaj, e ky i fundit ka disa fjalë për kvtë koncert të reperit. “#TimeCapsule. Super event! Super eksperience! Arritje e madhe per karrieren e nje artisti! Urime vella @truekapo ”, ka shkruar ai. Për ndryshe, koncert recital do të mbajë edhe Alban Skënderaj më 27 dhe 28 shtator në…

Read More

Fero merr vendimin e papritur me të cilin mërziti fansat

Fero e ka marrë një vendim të papritur. Fansat e reperit Fero nuk e prisnin, megjithatë ai mori vendimin me të cilin nuk i bëri të ndihen edhe aq mirë, shkruan lajmi.net. Ai nëpërmjet Instagramit ka treguar se i ka anuluar të gjitha koncertet e rezervuara për muajt e ardhshëm mirëpo do të kthehet me risi dhe një mysafir special. “Të dashur fansa, lajmërim. I anuloj të gjitha koncertet për muajt e ardhshëm, keni me më mungu shumë por kur të rikthehem në koncerte do të jetë diçka legjendare edhe…

Read More