Para performancës, Dua Lipa i ka disa fjalë për ju në gjuhën shqipe

Këngëtarja shqiptare mbrëmë u ngjit në skenën e ‘Sunny Hill Festival” rreth orës 00:40. Para performancës ajo përshëndeti publikun shqiptar e cila po ashtu kërkoi nga fansat që të këndonin dhe të kërcenin bashkë me të. “Prishtinë a po e keni nxehtë pak a hiç, disa po e disa jo, secilin njeri në këtë audiencë […]

Dua Lipa këndon dhe argëtohet nën ritmet e këngës së NR, “Afrim Roboti”

Kanë mbetur edhe disa orë deri tek fillimi i festivalit më të madh të muzikës – Sunny Hill Festival. Ylli i mbrëmjes së sotme, por edhe i gjithë kësaj ngjarjes që do të zgjas tre ditë rresht në Gërmi të Prishtinës, është padyshim Dua Lipa. Kjo e fundit po argëtohet në maksimum si duket me […]

Gjithçka gati për koncertin e Dua Lipës në Gërmi

Festivali “Sunny Hill” është gati të nis edicionin e tij të sivjetmë, sonte me natën e parë. Nuk janë të paktë emrat që do të ngjiten në skenë për të ndezur atmosferën para publikut shqiptar, shkruan lajmi net. Përpos disa këngëtarëve shqiptare, në mesin e tyre do të jetë edhe artistja me famë botërore, Dua […]

Beteja ligjore mes Pitt dhe Jolie merr kahje të keqe

Beteja ligjore e çiftit Brad Pitt dhe Angelina Jolie, ka marrë kahje të keqe. Çifti që ende nuk e ka finalizuar shkurorëzimin, edhe pse po mundohet të qëndroj sa më diskret dhe larg syrit të publikut, nuk po arrijnë ti shmangen mediave botërore, transmeton Express i KTV-së. Së fundmi po flitet për faktin se Jolie, […]

Dua dhe Isaac drekuan në ‘qiell’: Prishtinë, jemi këtu!

Dua Lipa mëngjesin e sotëm është nisur për në Prishtinë. Ky udhëtim i këngëtares bëhet për shkak të koncertit që planifikon ta mbajë më 10 gusht në parkun e Gërmisë. Në këtë udhëtim, Dua ka marrë edhe të dashurin e saj, Isaac Carew, me të cilin drekuan në qiell. Dua ka ndarë me ndjekësit disa […]

Rrugës për Kosovë, Dua Lipa: Mezi po pres t’ju takoj

Dua Lipa tashmë është nisur për në Kosovë. Ajo do jetë e pranishme në “Sunny Hill Festival” që do mbahet në Prishtinë me 10,11 dhe 12 gusht. Përmes një video të publikuar në Instagram këngëtarja Lipa flet në gjuhën shqipe e cila thotë se “Hej Prishtinë, Dua këtu, rrugës jam mezi po pres me ju […]

Çfarë po ndodh me gjoksin e Encës (video)

Enca Haxhia, këngëtarja super seksi, aq sa njihet për këngët e saja, njihet edhe për linjat e saja shumë të theksuara, shkruan Gazeta Observer. Enca kësaj here ka ‘goditur’ Instagramin me foto ku vë në theks gjoksin e saj bombastik. Por, ajo që bie në sy është gjoksi shumë i madh, ku mendja të shkon […]

1 29 30 31 32 33 40