show bizi 

Tayna thotë se është “poete”, e shoqëron me një foto seksi

Pasi që po i shijon sukseset e këngës “Sicko”, e cila për vetëm disa ditë është afër 10 milionë klikimeve Suksesi i kësaj kënge tashmë ka kaluar edhe kufijtë dhe ajo po dëgjohet edhe nga yje të ndryshëm botërorë si Viniciues Junior. E pas të gjithë kësaj tashmë duket se Tayna është në një trip tjetër. Ajo thotë se është në një gjendje të mirë për të shkruar “poezi”, ndoshta lirika të këngës së tij për të cilat ajo shpesh ka marrë edhe kritika, madje edhe nga deputetë të Kuvendit…

Lexo më shumë
show bizi 

Kejvina, tepër seksi në paraqitjet e fundit

Kejvina Kthella është e njohur për linjat mbresëlënëse trupore, të cilat i vë në pah gjatë angazhimeve profesionale në rolin e modeles. Bukuroshja numëron afro gjysmë milion ndjekës në profilin e saj në Instagram, ku ndan fotografi nga përditshmëria dhe karriera e saj. Së fundmi ajo ka ‘provokuar’ fansat e saj duke publikuar një fotografi ku vë në pah këmbët e gjata dhe seksi. Përpos kësaj ajo ka treguar se si do të duket për festën e Halloween, ku bukuroshja shqiptare është veshur si një maleficent tepër seksi gjatë spektaklit…

Lexo më shumë
show bizi 

Policia e konfirmon se vetura prej 250 mijë euro që po e voziste Morena Taraku është e vjedhur

Është konfirmuar se vetura e tipit “Bentley” që po e voziste Morena Taraku është e vjedhur. Drejtoria kundër Krimit të Organizuar e Policisë së Kosovës ka konfirmuar se e ka konfiskuar veturën e tipit “Bentley” në vlerë prej 250 mijë euro, e që është raportuar të jetë e këngëtares Morena Taraku, shkruan lajmi.net. Për lajmi.net, zëdhënësi i Policisë,  Baki Kelani e ka konfirmuar se vetura e konfiskuar ka qenë në kërkim ndërkombëtar. “Policia e Kosovës, konkretisht Drejtoria kundër Krimit të organizuar sot gjatë ditës ka konfiskuar një automjet të tipit…

Lexo më shumë
show bizi 

Big Mama rikthen hitin “Akoma të du”

Këngëtarja e njohur, Besiana Kasami e njohur me emrin skenik si Big Mama, sapo ka publikuar projektin e saj “Akoma të du”. Këtë këngë e keni dëgjuar vite më parë, që aso kohe ka qenë kolona zanore e shumë lidhjeve të dashurisë. Nëse mbetemi tek titulli, menjëherë na kujtohet këngëtari Bertan Asllani, i cili e solli këtë këngë vite më parë në “Top Fest”, shkruan Gazeta Express. Tani, Bigi ka vendosur ta sjell versionin e ri dhe shumë ndryshe. E që nga momenti i publikimit të saj, po dëgjohet mjaftë…

Lexo më shumë
show bizi 

Fansat kanë një kërkesë për Era Istrefin dhe Ava Max

Përveç se i bashkon i njëjti profesion, këngëtaret e njohura shqiptare me nam botëror, Era Istrefi dhe Ava Max duket se gëzojnë raporte të mira shoqërore. Disa poza tërheqëse që artistja Istrefi i publikoi në Instagram, ia tërhoqën vëmendjen e Ava Max, e cila i shkroi një koment të bukur. “E mrekullueshme”, shkroi ajo. Ndërsa, Era ia ktheu, “Je ti”. Pas këtyre komenteve reaguan fansat, të cilët kërkuan nga dyshja një bashkëpunim. Se a do t’ua plotësojnë këtë dëshirë fansave në të ardhmen, mbetet të shihet.

Lexo më shumë
show bizi 

Kejvina shfaqet e ulur në pozicion seksi

Kejvina Kthella ka joshur ndjekësit me foton e fundit. Kejvina Kthella ka joshur ndjekësit e saj sërish me një foto ku në fokus kishte vënë linjat e përsosura. Bukuroshja nga Shqipëria ka ndarë një tjetër imazh nga fotosesioni i fundit, ku kësaj radhe shihet e ulur mbi disa libra dhe me një shikim vrastar nuk të lë mundësi tjetër përveç se të thuash ‘Po’. Këtë e thotë edhe vet modelja në mbishkrimin bërë “Po apo Po”. View this post on Instagram yes or yes???😛 A post shared by Kejvina Kthella…

Lexo më shumë
show bizi 

Janë ‘rivale’, por ja çfarë mendon Tayna për Loredanën

Shpesh herë konkurrenca dhe rivalitetit në muzikës ka ditur të përfundoj edhe me konflikte. Por, ka edhe nga artistët që konkurrencën e shohin si gjë të mirë e që iu ndihmon në ngritje profesionale. Rep-artistja më e suksesshme në vend Tayna, nuk e ka fare problem këtë punë, madje ajo ka edhe të preferuara e saj. Kohë më parë në një intervistë, Tayna kishte pranuar se e preferuara e saj është Gjira Kajtazi e cila ka kohë që është tërhequr nga muzika. Mirëpo është edhe një tjetër repere e cila…

Lexo më shumë
show bizi 

Neymar fillon të flirtojë me Rita Orën

Rita Ora ka tërhequr vëmendjen e futbollistit me foton e fundit. Ora është shumë e ndjekur në rrjete sociale dhe ndër miliona ndjekjes që ka është edhe ylli i PSG, Neymar, i cili së fundmi i la një koment bukuroshes shqiptare. Në një postim të bërë këngëtarja ka kujtuar ‘Halloëeen-in’ e vitit të kaluar kur ishte munduar ti ngjasoj në pamje reperit Post Malone dhe ky postim po bën bujë në rrjete sociale. Në foton e publikuar shohim se postimi ka futut në humor të mirë edhe Neymarin i cili…

Lexo më shumë
show bizi 

Një natë me Robert Berishën apo Lorik Canën? Agnesa Vuthaj na lë pa fjalën me përgjigjen që jep

E ftuar në emisionin “Mirage”, ish-missi që përfaqësoi Shqipërinë në Mis Bota 2004, Agnesa Vuthaj është pyetur se kë do të zgjidhte mes Lorik Canajt dhe Robert Berishës për të kaluar një natë. Përgjigja e saj ka qenë e prerë teksa ka thënë që s’do zgjidhte asnjërin. Pse? Sepse ajo merret vetëm me djem single. Kur vjen puna tek lidhjet dhe djemtë Agnesa Vuthaj është gjithmonë e prerë.

Lexo më shumë
Social media & sharing icons powered by UltimatelySocial